Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hogy kell a Chrome-ban...

Ezt hogy kell a Chrome-ban visszaállítani/beállítani?

Figyelt kérdés

Kérdés megértéséhez először nyisd meg ezt a linket, kérlek: [link]


Szóval ott alul ugye ott vannak azok a gyorsító linkek (az oldalak, amiket a leggyakrabban megnyitok), vagy mik, de például sajnos a facebook nincs közte, mert egyszer véletlenül kiikszeltem. Viszont jó lenne visszatenni oda valahogyan. Van rá megoldás? Ha igen megosztaná velem valaki? :) Vagy törődjek bele, hogy mindig be kell írnom a kereső sávba, ha beakarom hozni a facebookot.



2014. ápr. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél többször nyitod meg annál biztosabb, hogy visszakerül. Szerintem erre nincs külön beállítás. Egyébként nagyon nehéz egy f betűt beírni a keresőbe :D
2014. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából ez a kis baki nem mostanában történt, hanem pár hónappal ezelőtt, és hát egy párszor beszoktam hozni a facebookot, de sajnos nem teszi vissza a többé közé. :(


Igen, de ahhoz oda kell hajolnom, rá kell kattintanom a címsorba, meg kell keresnem az "f" betűt, ehhez képest csak kényelmesen hátradőlni a székben és kattintani egyet sokkal kényelmesebb... :D

2014. ápr. 16. 18:34
 3/7 anonim válasza:
100%
Csak egy ötlet: az nem jó megoldás ha felveszed a kedvenceid közé a face-t és a könyvjelző sávra teszed? Akkor egyből ott lesz a címsor alatt és onnan is csak egy kattintás a megnyitása.
2014. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Óóó, ez tényleg nem rossz ötlet, nekem eszembe nem jutott volna! Köszönöm! :)

Én amúgy arra gondoltam, hogy talán Chrome újratelepítésével is működne, de tartottam attól, hogy elvesznének a beállításaim. Szóval a te ötletes abszolút jobban tetszik, köszi még egyszer! :)

2014. ápr. 17. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
*ötleted
2014. ápr. 17. 17:41
 6/7 anonim válasza:
szívesen :)
2014. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, hónapok után (szerintem kellett neki egy félév), de magától visszakerült abba a kezdő 8-as gyorsindítóba! :D
2014. máj. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!