Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassul be a gép ha...

Pelo1919 kérdése:

Miért lassul be a gép ha fellépek a netre?

Figyelt kérdés
ezt úgy értem hogy alap állapotban megfelelő a gép sebessége "teljesítménye" mikor a firefox-ot vagy a chrom-ot elindítom a proci a 100%-ról el sem moccan és onastól kezdve lelassul a gép videók szaggatnak én a videokártyára tippelek mert amikor csak a nyitott böngészőt csak leteszem az asztalra akkor valamivel javul a gép lassulása de a Vid kártya driver jó ...... de teljesen érdekes egyik napról a másikra történt ez , valaki ötlet ?

2014. ápr. 21. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt gyenge géped van, erre a Firefox nem megfelelő. Próbálj ki egy linuxot. Vagy ha csak netezel, akkor chromium.
2014. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
eddig jó volt..... 3.ghz proci, 1G ram ,256 Vid kárty
2014. ápr. 21. 14:54
 3/3 stefikoko ***** válasza:

Mind a memória bővítése, mind a videókártya cseréje megérett már.

Mindazonáltal, ha korábban jó volt, akkor probáld meg kicsit kitakarítani a gépedet. Erre ajánlom, ami nekem bevált, a ccleaner programot. Innen ingyenesen letöltheted: [link]

2014. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!