Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen a tumblr-öm? Kaphatnék...

Milyen a tumblr-öm? Kaphatnék véleményt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 21. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leirod es kifejted hogy mi a tumblrod celja, akkor talan lehet majd velemenyt nyilvanitani.
2014. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a sz#ar ez? Egy oldalra tök random képek feltöltögetve. Hát ez nagyon jó...
2014. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy nem értesz semmit a tumblr-hoz. Már nem sértésként.. De a tumblr azért van, hogy kifejezd magad. Szóval nem tudom mit nem lehet azon érteni, hogy mi a véleményed róla. Bocsi, de nem ilyen választ várok.
2014. ápr. 21. 16:32
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 ez szarkazmus volt ugye? Hangulatingadozásról hallottál-e?
2014. ápr. 21. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy kifejezd magad???! Megis mit fejezel ki magadbol ha osszelopkodott kepeket kiraksz? Mi a celod ezzel? Miert hoztad letre? Es meg megannyi megvalaszolatlan kerdes. Velemenyt ilyen tumblrokrol nem lehet es nem is kell formalni!
2014. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj ez valami tini pi#csák/pö#csök újabb agymenése. Megyek is innen a vénséges trotty 21 éves fejemmel. Túl öreg vagyok hogy megérthessem...
2014. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én csak egyet kérek, mégpedig azt, hogy a zene ne induljon el azonnal, mert én általában egyébként is zenét hallgatok, plusz van kinyitva 25 lap, és keresthetem, hogy honnan szól a zene. Én éppen ezért nem tettem zenét a blogomba. :) Egyébként nem akarlak megbántani, tényleg nem szokásom, de a tumblid pont olyan, mint a másik 15 ezer magyar tumbli, akik egymástól csórják a képeket, amikről azt hiszik, hogy "húúdeművészet!!!" és ez az ami átlagossá, unalmassá teszi. Viszont az a kék festékes kép tetszett, azt reblogoltam is tőled :)


"Látszik, hogy nem értesz semmit a tumblr-hoz. De a tumblr azért van, hogy kifejezd magad."


Na, viszont ezzel a mondatoddal egyáltalán nem értek egyet, mivel én az egyik tumblimat sem arra használom, hogy kifejezzem magam. Én például szeretek képeket szerkesztgeti, gifeket csinálgatni, stb. és én itt osztom meg ezeket. Szóval ez az "önkifejezősdi" is a hasonló tizenéves lányok szokása, akik a tumblr-ön sajnáltatják megukat...

2014. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!