Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv mindenki, steamen szeretné...

Üdv mindenki, steamen szeretnék vásárolni, de minden alkalommal azt írja ki hogy "Ez a kártyaszám érvénytelen az általad kiválasztott fizetési módhoz. " Unicredit kártyával próbálkozom, mastercard fizetési móddal. Ötlet?

Figyelt kérdés
A team fortressen ( játék) belül szerettem volna feltölteni az egyenlegem.

2014. ápr. 22. 23:51
 1/2 Martinezprof válasza:
Ezek szerint Mastercard kártyád van. Ha mastercard fizetési móddal vásárolsz. Ha nem akkor az a probléma de szerintem ennyire te sem lehetsz buta, viszont azt már kevesbben tudják, hogy a kártyán engedélyeztetve van-e az Online vásárlás mód, mert ha nem hát megvan a hiba! Azt viszont vagy az illetékes bankba vagy pedig interneten meg lehet oldani az internetes megoldás banktól függ. OTP banknál meglehet oldani interneten az online fizetésmód engedélyezését. Remélem segíthettem.
2014. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!