Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon valakit tiltólis...

Ha Facebookon valakit tiltólistára teszek az láthat engem pl. közös ismerősöknél, csak nem jelölhet meg, nem léphet kapcsolatba velem? Vagy nem láthat semmilyen módon?

Figyelt kérdés

"Akit tiltólistára teszel, az többet nem láthatja az idővonalad bejegyzéseit, nem jelölhet meg, nem hívhat meg téged eseményekre és csoportokba, nem kezdeményezhet beszélgetést veled, és nem vehet fel az ismerősei közé. Megjegyzés: ez nem vonatkozik azokra az alkalmazásokra, játékokra és csoportokra, amelyekben mindketten részt vesztek."


Ebből nekem az jön le, hogy ha úgy van akkor megtalálhat, de nem lát kb. semmi infót rólam és nem léphet kapcsolatba velem. Engem konkrétan az érdekelne, hogy ha mondjuk tegyük fel van egy közös ismerősünk, és az az ismerős mondjuk lájkol/megoszt nálam valamit, akkor azt a letiltott emberke láthatja-e vagy sem?


Alkalmazások, csoportok, játékok nem lényegesek, mert egyet se használok.


2014. ápr. 25. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
sehogyan nem ér el téged, nem lát, nem tud rádkeresni.
2014. ápr. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!