Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segíteni TeveClub-o...

Valaki tud segíteni TeveClub-on meghalt teve felélesztésében?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nem tudtam netközelbe lenni és meghalt szeretett 8 éves tevém :/ Valaki tud valami megoldást hogy lehet újraéleszteni? Az oldal fel ajánlott újraélesztést de az datolyába kerül arra meg nincs pénzem :/

2014. ápr. 27. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is meghalt (vagy 5 éve, de azóta se törődtem vele :D), de nekem egy idő után (már nem emlékszem mennyi volt, fél év talán)a Teveclub adott annyi datolyát, amivel feléleszthetem.
2014. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak a kérdést...
2014. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs erre pénzed, akkor paff. Magától nem fog feléledni.
2014. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én nem szeretnék fél évet várni arra hogy újra éledjen és fontos lenne, akár egy smst is elfogadnék ha valaki segítene ezzel azt megköszönném :)
2014. ápr. 27. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
money, money and money
2014. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egyszer be.z.ptam Teveclubon így; meghalt a sok éves tevém és fel akartam éleszteni azzal a pénzes megoldással de nem vettem ésre hog y az újjászületésre klikkeltem és a sok éves tevéből 0 napos lett.... :(
2015. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de mázlimra ingyen :)
2015. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
65%
Btw nagyon nagy off, de hogy tudtad ezt a kérdést kiírni? A GYK nem engedi azt kirakni hogy "Valaki tud" . Én is előbb írtam ki egy kérdést és úgy kezdtem, hogy "valaki nem tudja" és kiírta pirossal, hogy mellőzzel az ilyeneket, hogy "Valaki tud", stb
2015. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
#8 Szerintem azért, mert amikor a kérdező kiírta a kérdést, akkor még nem tiltotta a gyk a kérdésben a "Valaki tud" kifejezést.
2015. márc. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!