Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon.com-ról/Ebay-ről rendelés?

Amazon.com-ról/Ebay-ről rendelés?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy longboardot a fenti honlapok egyikéről, de sajnos(hosszú órák tanulmányozása után(az angolom elég gyenge)) nem tudom, hogy hogyan működnek a rendelések.Annyira rájöttem, hogy nem mindent postáznak (hajóznak) Magyarországra, de, amit igen,arról semmi (számomra)biztosat sem találtam, hogy mennyibe kerülne kihozatni, és hogy a vám hogy működik ilyenkor...Ha valakinek van benne tapasztalata, vagy csak simán ért a témához,és segítene nagyon hálás lennék!

2014. ápr. 27. 20:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Pl amazonon egy csomó áru mellé az van írva, hogy free shipping, vagy hogy 10dollár, de gondolom egyik se Magyarországra van szánva...Ebayen meg 50 dollár alatt nincs is postázás kb... Bocsi, ha most nagyon töketlen vagyok(annak is érzem magam), de tényleg össze vagyok zavarodva egy kicsit :D
2014. ápr. 27. 20:15
 2/2 anonim válasza:
Én ebayről rendeltem az első deszkám konkrétan németországból.Én is szemeztem az amerikai termékekkel de durván számolj egy 12 000Ft szállítást és ehhez még csapd hozzá a 27%-os áfát.Na innentől kezdve már nem igen éri meg rendelni amerikából,esetleg ha használtan elkapsz valami olcsót,talán...De kevés az esélye.Ha regisztrálsz ebayre és az eladó beállította illetve szállít magyarországra a pontos össze fel lesz tüntetve.Ha az ebay programon keresztül adja fel,akkor fizetéskor a vámot is kitudod fizetni,azonban ha nem,akkor megérkezésekor fogják ami elég macerás tud lenni.Röviden az amazont felejtsd el.Én azért rendeltem németországból (ebay) mert nem akartam túl "mainstream" deszkát és ez fogott meg.De megfogsz lepődni,nálunk a waksehop.hu elég jó árakkal dolgozik,csak nézz ki egy deszkát náluk,és nézzd meg a környező osrszágokba mennyit kóstál,megfogsz lepődni.Ha csak nincs speciális igényed én mindenképp a belföldi beszerzést ajánlanám!Sok sikert
2014. máj. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!