Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egészen biztos hogy egy...

Egészen biztos hogy egy fizetős oldal regisztrációjáért nem kérhetnek pénzt? Megy a zöld kéz aki hasznos választ ad.

Figyelt kérdés
Véletlenül regisztráltam egy nem magyar filmnézős fizetős oldalra. Csak kamu email címet, hamis születési évet, hamis országot, és felhasználónevet adtam meg. Fizetéssel kapcsolatos dolgot nem kértek a regisztráció során. Amikor fellépek az oldalra mindig előjön egy olyan ablak hogy aktiváljam az előfizetést, ki van kapcsolva az előfizetésem, és inaktív a profilom. az oldalon amúgy sem tudok megnézni semmit. biztos hogy nem kérhetnek pénzt? amúgy egy pár hónapja regisztrálva vagyok és semmi se történtmég.

2014. ápr. 28. 10:11
 1/6 anonim válasza:
Nem, nyugodj meg.
2014. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ezeken az oldalakon a reg. eleve ingyenes, csak ha letöltesz, az kerül pénzbe. Tehát megnyugodhatsz, nem tartozol nekik semmivel a regisztrációért.
2014. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 28. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond,mivel nem adtál meg semmilyen valós adatot.


Azért leírom jótanácsként, hogy internetes felületre,semmilyen regisztrációnál ne adj meg személyes adatot,pláne bankszámlaszámot,lakcímet és semmi ilyesmit sem!


Amúgy én is kerestem ilyen oldalt,de amit találtam csak érvényes bankkártyaszámmal lehetett regisztrálni,és írták, hogy nem vonnak le pénzt...ettől függetlenül inkább nem regisztráltam....

2014. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Amennyiben nem adtál meg számla- vagy bankkártyaszámot, nem is tudnának tőled pénzt leemelni. Viszont, ha megpróbálnál egy filmet megnézni, valószínűleg egyből kérnék az ilyesfajta adatokat. Szóval, biztos, hogy nem kértek és kérhetnek pénzt.
2014. ápr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy is nincs is bankkártyám meg bakszámlaszámom sem, mert még nem is vagyok nagykorú. Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!