Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tovább, mit csináljunk...

Hova tovább, mit csináljunk még? ( internet létesítés )

Figyelt kérdés
több mint 10 éve próbálkoznuk rávenni szolgáltatókat hogy húzzanak mrá egy 100m-es vezetéket, hogy tudjunk internetezni, de semmi. meg sem próbálják. a tájmobilinternetet pedig mrá eléggé unjuk, főleg, hogy másfél hétig van hozzáférésünk, majd használhatatlan. és ez évente 12-szer... legutóbb az invitelnél próbálkoztam, ugyanugy megköszönték a levelemet, mint az összes többi semmirekellő net kupleráj

2014. ápr. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én eddig csak olyat hallottam hogy meg csinálják ha kifizeted a kábelezést meg mindent..
2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja igen, az olyan 30-40 millió nem ?
2014. ápr. 29. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy olyan sok az de akkor számoljunk 30 millióval.

szerinted melyik cégnek éri meg pár ház miatt 30 milliós kiadást csinálni?

2014. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
több mint 10 év alatt az éves több milliárdos bevétel mellett szerintem nem esne nehezükre. főleg hogy pesten már 4G van, itt meg még csak betárcsázni lehet a vezetékest.......most a UPC azt válaszolta, hogy műszaki emberek eljönnek és megvizsgálják mit lehet tenni. ez már valami, remélem tudnak majd valamit csinálni, a UPC olcsó és elég gyorsank is tűnik, az alap csomag 15 megás, nem lenne rossz, ahoz képest hogy 7 éve 128kb/sec re van gyakran lekorlátozva a sebesség, ami valljuk be 10 kb/sec...
2014. ápr. 30. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
de nem éri meg nekik mert a mobilnet sokkal jobb bevétel .. de abban igazad van hogy a upc gyors és jó (néha ingadozik) de egyébként erős
2014. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
remélem lesz valami. még a szerződés bontást is fizetném ha megcsinálják. azt írták, regisztrálták a beruházási igényt, és a műszaki felmérésre legyünk türelemmel....eddig csak olyan válaszokat kaptunk, hogy műszakilag nem lehetséges. ameddig meg sem próbálnak tenni valamit, addig nem is fog változni...ez a világ !
2014. máj. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!