Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan legyek híres ask....

Hogyan legyek híres ask. Fm-en? Olyan mint buhó, smile, dósa, lillcso. Stb.

Figyelt kérdés

Hogy legyek ask.fm-en celeb?Tudom undorító,hülye kérdés stb...stb...,de szeretném ha egyszer valaki tőlem kérne tanácsot azt írná,hogy felnéz rám stb...

Ismerek párat,de amilyen tanácsokat adtak nem jutottam előrébb röviden ezt írták:

-adjam önmagam és akkor majd híres leszek

most ha önmagam adom attól miért lennék híres?most max xy elolvassa egy válaszom belájkolja és ennyi :(

segítségeeeet!!!!



2014. ápr. 30. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. valaki kiírja 30 like 1 kérdés csinálj ilyeneket.

Azoknak az élete olyan, hogy kb mikor otthon vannak 80%-ban ilyet csinálnak

2014. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

2 lehetőséged van:


1. tegyél le valamit az asztalra...

2. tedd ki a csöcsöd (feltételezem nő vagy)

2014. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FancsuF válasza:
Ha csaj vagy villants, ha fiú akarj mindenkit megdugni...Nálam nem vált be de pls. Dósánál igen:Dxd
2014. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

na váárjál azért olyan ne akarj lenni mint a Dósa :DDDDDDDDDDDd

hát rám mondták már, hogy ismert vagyok meg híres elég sokszor de én pl nem értem miért:) volt, hogy arénában voltam este meg rámírtak hogy velem ültek egy moziteremben meg ilyenek:) nálam azt szokták mondani, hogy "jó neked könnyű mert sok celeb barátod van" és mert hogy ők lájkolnak.. de nem tudom én nem tartom magam annak csak mondom hogy esetleg így is lehetsz ha jóban vagy a "celebekkel" :)

2014. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!