Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A következő a problémám lassú...

Meleg András kérdése:

A következő a problémám lassú a netem. Én, ha kikapcsolom a gépemet, akkor apukám egyből megkapja a leveleit outlookba, mégpedig az Invitel ADSL hálózatán keresztűl lép be a Kész kft hálózatára. Nem tudom modem csere megoldaná e a problémát?

Figyelt kérdés

A két gép routeren 54 Mb/s sebességűn keresztűl van összekötve egymással.

Egyedül vagyok bent a hálózatban lassú a netem, ráadásul az enyém, utp cat 5 kábelen keresztűl kapcsolódik a routerhez, de nem birok csatolt fájllal leveleket küldeni. Az ADSL modem melynek sebessége 4/10 Mb/s előfizetésnek megfelelően, az 10 perc alatt indul újra (korábban ilyen gond nem volt), és sem a levelezés nem működik, , freemailba sem csatolt fájllal, a csatolt fájl már lebénítja a rendszert". Félek, ha steamet lassan töltötte le, a steamos programokat sem 1-2 Mb/s, hanem átlag 100 kb/s sebességgel tölti, vagy kevesebbel?

A steamot, a konzolvilágos törzsvásárlóim miatt töltöttem le, de az Adobe flash playert nem tudtam, mert megszakad a letöltés, 47 Mb-ot is 1 óra alatt töltött le, most telepítettem újra mindent, plusz 2 játékpanelt ami a konzolvilágos törzsvásárlói kártyám miatt kell, 57 Gb szabad hely van a Winchesteren, és minden működik, csak a netem rosz, lassú. A modem is gyanús 10 perc alatt indul újra. Ezen kívül, a játékok forsbite 3-as is, a programok mind működnek, csak a netem rosz. Két hónapja volt szervízben, de nem volt a gép működésével probléma. Nem tudom modem csere megoldaná e a problémát? Nem vagyok benne biztos?



#internet #Outlook #Invitel ADSL
2014. máj. 2. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A stílusod és helyesírásod alapján 4-5 éves lehetsz. Miért kell egy ekkora gyereknek ilyen játékokkal játszani? Nem emlékszem, hogy a Super Mario Frostbite 3 alatt futna.
2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!