Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult be az internetem?

Miért lassult be az internetem?

Figyelt kérdés
25mb-os net van itthon (Inviteltől) és eddig teljesen jól ment, amíg újra nem lett telepítve a gépem. Windows 8 van most rajta és egyszerűen amióta újratelepítettem lelassult a net. Lassabban tölt, nem tölti be az oldalakat stb. A szolgáltatónál nincs gond és elvileg nálunk sincs..de mégis..valami ötlet, hogy tudnék javítani rajta? Előre is köszi!

2014. máj. 2. 23:34
 1/5 Egerecske ***** válasza:
nem futtatsz közbe rengeteg torrentet?
2014. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egerecske ***** válasza:
van egy garantált le és feltöltés amit kell biztositaniuk, de 25mb nál bőven be kell h töltse az oldalakat,,nem egyet akár vagy 10 is
2014. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy nem azért lassul be, mert sok torrent fut. Maximum 1 szokott menni, és legtöbbször mikor úgymond akadozik a net(mert nem egyhuzamba folyamatosan lassú), akkor például a utorrent nem is megy..:S Azért köszi a tippet!
2014. máj. 4. 22:34
 4/5 Egerecske ***** válasza:
Én nálam működött : [link]
2014. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, már megoldódott!
2014. máj. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!