Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypallal valaki?

Milagros kérdése:

Paypallal valaki?

Figyelt kérdés
Az lenne a problemam, hogy azz irja korlatozva vagyok,mivel tul nagy volt a forgalmam. De igazabol nem ertem , es nagyon fontos lenne , hogy segitsen nekem valaki, hiszen most errr az egyre rudok tamaszkodni anyagilag a kislanyom mellett. Elore is koszonom!!! Priviben emal cimet , vagy barmilyen elerhetoseget megadok ha kesz valaki segiteni!! Koszonom+
2014. máj. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a hivatalos PayPal supportot kérd segíteni...legalábbis ha megy az angol: [link]
2014. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van megadva ott bankkártya adatod? Mekkora a limit, ami neked kevés? Ha a havi 500$-oslimittel van gondod, akkor csak verifikálni kell az accountot pl egy bankkártya hozzácsatolásával. Ha több 10-ezer dolláros összegekkel van gondod, akkor persze nem ilyen egyszerű a probléma, ez esetben tényleg paypal supportot keresd meg.
2014. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha nem megy annyira az angol ? :S Ez a baj, hogy nem ertem. Csak a nagyon alapokat..
2014. máj. 3. 16:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es irok egy privit neked
2014. máj. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!