Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a reklámeltü...

Miért nem működik a reklámeltüntető?

Figyelt kérdés

Firefox-adblock plus beépülő. Youtube-on állandóan reklám van a klip elején. Ha beállítom, hogy tüntesse el a reklámokat, akkor youtube-on eltűnnek oldalt az ajánlott videók. Ha visszaállítom, akor megjelennek oldalt a videok, csak megint reklám van.


Facebook-on pedig nem működik az element hiding helper, ami dolgokat képes eltüntetni. Recseg kettőt a winchester, egy másodpercre eltűnik, amit piros négyzettel kijelöltem, aztán visszaadja.


Már letöröltem a beépülőket, újra tettem firefox-ba, de ugyanaz van.


Firewfox 13-as verzio.



2014. máj. 4. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A Firefox már a 29-es verziónál tart.
2014. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 karesz01 ***** válasza:

A firefox 13-as (elavult) verziója és a reklámblokkoló nem kompatibilisek már egymással .

A firefox verziószámát addig kell nővelned , míg újra nem lesznek egymással kompatibilisek .

A firefox-nál is fontos , hogy végleges verziót használj minden esetben .


Mozilla Firefox 16.0.1 végleges (magyar)

[link]


Mozilla Firefox 18.0.2 végleges (magyar)

[link]


Mozilla Firefox 19.0.2 végleges (magyar)

[link]

2014. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. máj. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!