Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért hagyta abba a letöltést...

Miért hagyta abba a letöltést a uTorrent, miközben a netnek semmi baja?

Figyelt kérdés
Egy filmet töltöttem uTorrent-el, minden rendben volt a letöltéssel, de hirtelen a 61,2%-nál megállt, és nem akar tovább menni:(:( pedig a nettel elvileg semmi gond nincs! Még msn-ezni is tudok:S amúgy a netem sokszor megy el, biztos a modemmel van a gond. De mit tegyek a letöltéssel? Kezdjem újra? Csak az a baj, hogy olyan lassan tölt le:(:( tegnap kezdtem és több órámba telt hogy eljussak ideig:( miért lehet ez? MIért nem akarja folytatni a letöltést, miközben van net?
2008. júl. 27. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a seedereknek sincs több :(

Nézd meg a Peers fülön, ki hány %-on áll. Ha mindenki 61,2-n, akkor nincs a progival gáz, ennyi van fent jelenleg a neten a torrentből.

2008. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megnéztem a Peers-t de nincs ott semmi:S és a Seeds-hez is ezt írja: "0 of 0 connected (0 in swarm)". Ez azt jelenti, hogy tovább nem is fogom tudni letölteni?:S:(
2008. júl. 27. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:

És eddig hány seeder volt? Ha kevés, lehet hogy elmentek aludni :)

Egyébként biztos nem kell újra kezdeni. Alul a hálóza-állapot jelző ikon zöldet mutat?


Ha újra akarod indítani, akkor az a legegyszerűbb, hogy kitörlöd a sorból az adott torrentet, majd újra megnyitod. Amikor megkérdezi, hogy hova töltse az anyagot, akkor ugyanazt a helyet add meg, amit először is. Ezután nem törli le az eddig letöltött cuccot, hanem leellenőrzi, és onnan folytatja, ahol abbahagyta.

2008. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem emléxem pontosan mennyi volt de nem lehetett túl sok:D akkor lehet tényleg aludni mentek:P:D a hálózatjelző ikon eleinte zöld volt, akkor még töltötte rendesen, de a vége fele már narancssárga volt és azt írta h nincs hálózat, akkor monjduk tényleg elment a net párszor mert sajnos van hogy elmegy:S de utána nem jött vissza a zöld jel:S és most jelenleg egyiket se mutatja:D
2008. júl. 27. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha seeds-nél 0-t ír akkor azért nem tölti, hagyd és majd tölti tovább amikor lesz seed.
2008. júl. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!