Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a youtube-om?

Figyelt kérdés

Google Chrome-al használom a youtube-ot és az utóbbi napokban nem tölti be rendesen az oldalt: a videók képe helyén csak szürke ablakok vannak (a feliratkozásaim ikonjainál szintén), nem reagál, ha le akarnék iratkozni egy csatornáról, hiába kattintok a képemre, hogy kiadja a lejátszási listáim sávját.


Most frissítettem az adobe flash playeremet, de nem lett eredménye. (windows 7-em van.)


(internet explorer van még a gépen, ott a videó elején fáziskésést játszik az olda, ezért már hónapok óta nem használom)



2014. máj. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Töröld a flashplayert

2. Töröld a cookie-kat és az összes előzményt a böngészőben.

3. Telepítsd újra a flashplayert.

2014. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, nincs változás.
2014. máj. 8. 12:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül a megoldás az lett, hogy leszedtem az egész google chromet és újratelepítettem a flashplayerrel együtt.
2014. máj. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!