Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-on, a helyezés javulása,...

NCore-on, a helyezés javulása, a seedelt torrentek számától függ? Vagy a seedelés sebeességétől?

Figyelt kérdés
Eddig 1200 valamennyi torit seedeltem egyfolytában, éjjel-nappal ki se kapcsoltam a gépet soha. És úgy folyamatosan javult a helyezésem, csak hülye fejemmel sikerült véletlenül kitörölnöm az összes torrentet az utorrentről. És most újra kezdtem, jelenleg 43 torrentet seedelek 1.1 MB/s-el, és nem javul a helyezésem, hanem fordítva. Romlik egyfolytában. Miért van ez? Valószínüleg azért, mert csak 43 torrentet seedelek?

2014. máj. 10. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Számold ki a mostani és az akkori értékedet.

Valószínűleg azért romlik a helyezésed mert jóval kevesebbet seedelsz.


Ncore wiki:


"A képlet segítségével mindenki számára generálódik egy szám, amit sorba rendez a rendszer, ezáltal kialakulnak a helyezések. Ez a szám (legyen a neve pl. ERTEK) a következő algoritmus segítségével van meghatározva:



ERTEK=up(interval)*avg(torrdate)*time*seedsize*skala_torrszam*regdate*upload*owntorr



A képletben szereplő változók egyike sem lehet 0! Ahol így lenne, ott a logikának megfelelő számmal helyettesítjük azt (ez általában 1).


A képletben szereplő változók jelentései a következők:


up(interval): Feltöltött adatmennyiség (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


avg(torrdate): A futtatott torrentek átlag életkora (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


time: Az összes futtatott torrent seedben töltött ideje (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


seedsize: A seed-ben álló adat mennyisége (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


skala_torrszam: A futtatott torrentek száma alapján generált szorzó (utolsó 1 hét, vagy a seed-elés megszakítása nélkül eltelt teljes időtartam alatt)


db érték

0-10 1

11-25 1.5

26-75 2

76-150 2.5

151-250 3

251+ 3.5


regdate: A regisztrációtól számított oldalon eltöltött évek száma alapján generált szorzó


upload: Az eddig feltöltött összes adatmennyiség alapján generált szorzó


owntorr: A feltöltött torrentek száma alapján generált szorzó"

2014. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!