Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok felmenni több...

Nem tudok felmenni több oldalra amihez java kell, mert azt írja, hogy a biztonsági beállításokban blokkoltam, pedig engedélyezve van. Próbáltam frissíteni de úgy sem jó. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A Java beállításaiban nézd meg, hol van a csuszka?

Frissiteni pedig csak úgy lehet, ha előbb törlöd a régit. Ezt a legkönnyebb a Ccleaner Eszközök menűjéből megtenni.

www.java free download.com

2014. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a csuszka maxon van.
2014. máj. 11. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jó, az a baja. Állítsd be középre.
2014. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
így sem jó
2014. máj. 12. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
A vírusirtód blokkolja.
2014. máj. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megnéztem a beállításokban, semmit sem blokkol.
2014. máj. 13. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Futtass le online scannert.
2014. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, de még mindig semmi. ami érdekes, hogy például a drakenasgot simán viszi, de chat oldalakat meg már nem-
2014. máj. 16. 20:27
 10/10 nagysolyomszem válasza:

Bizonyos esetekben kézileg kell hozzáadni az oldalt az engedélyezettek listájához. A Vezérlőpultban a Java ikon alatt az utolso előtti kártya alján található a Site List. Osa kell figyelni, nemcsak az oldal neve, de a http vagy https pontos begépelésére is.

Figyelem! Ilyen engedélyeztetést csak céges belső hálózatok Java alapú alkalmazásaiban szoktak használni. Intenetes oldalak esetében nem javaslom! Ha mégis nagyon nagy szükség lenne rá ellenőrizd az oldal referenciáját. Ugyanis ha pl. a Kaspersky vírusírtó azt írja, hogy veszélyes oldal, akkor nincs okod kételkedni.

2015. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!