Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router probléma?

Kardashydraxon kérdése:

Router probléma?

Figyelt kérdés
A mai nap kihúztam a routeremet kb. Fél percre ugyanis éppen a gépemnél lévő hatalmas kábelrengetegnek a begubózódását akartam orvosolni és mikor visszadugtam a routert már nem volt net. Minden led világit ugy ahogy kell ahogy eddig de net nincs csak ha közvetlen a gépbe dugom be a net kábelét. Mi lehet a probléma?

2014. máj. 11. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és dlink dir-300 az is elég lenne ha vki rákeresne neten mivel ugye en most nem tudok (telefon netről írom ezt és 32 kb/s az adatforgalmam ezért kéne)
2014. máj. 11. 19:46
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Ha helyesen volt konfigurálva a router, akkor az nem felejti el a beállításokat. Valószínűleg rosszul kötötted vissza. Az internet kábel megy a (vagy ami a modemtől jön) megy a WAN portba, a számítógépek és egyéb eszközök a LAN portokba. Ha ennek ellenére se jön be, áramtalanítsd pár percre.
2014. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt az aramtalanitast megprobalom mert a tobbi stimmel
2014. máj. 11. 20:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mukodik meg mindig ezek szerint a routerrel van a baj?
2014. máj. 11. 20:28
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Valószínűleg csak újra kell konfigurálni.
2014. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!