Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltöttem egy torrent...

Feltöltöttem egy torrent oldalra egy file-t és nem tudom seed-elni, mert piros a nyíl. Ezt hogy lehet kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

A moderátor azt írta hogy seed-eljem, de valamiért piros a nyíl és nem tudom (tudom miért piros, csak azt nem tudom, hogy oldjam meg ezt a problémát)

Előre is köszi a válaszokat!

Ja és azt írja, hogy : unregistered torrent pass


2009. dec. 27. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
és le is töltötted azt a torrentet?
2009. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen,valószínű az a baj.ha feltöltöd,onnan le kell töltened a saját torrented,oda "letöltetni vele" mintha most töltenéd le az egészet,felismeri hogy megvan 100%ban és úgy fogja feltölteni,nem azt a torrentet kell benthagyni a programban amit te kreáltál,abban nincs bent az infó,hogy te az oldalon keresztül töltöd fel
2009. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De 100 %-on van ez a cucc, és úgy van a piros nyíl még utána :/
2009. dec. 27. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor meg passzív vagy. routerrel netezel?
2010. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jelenleg éppen ott tartok, ahol te... Annyit mondtak nekem is, hogy seedeljem, meg hogy töltsem le a torrent file-t az oldalról. (Nem értem miért, ha egyszer én töltöttem fel, akkor elvileg ugyanazt töltöm le, ami már alapból a gépemen van.)


Annyit tudok tanácsolni, hogy nézz körül az oldal gy.i.kérdései között, hátha találsz valamit!


Sok sikert!

2010. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem,nem ugyanazt a filet töltöd le,mert amit oldalról töltesz abban van beépítve már egy speciális kód is amiből tudják hogy pl a feltöltést neked kell számolniuk.amit onnan letöltesz azt nyitod meg,kijelölöd gépen hol található és fut is:)
2010. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!