Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ajánlanátok nekem jó és...

Ajánlanátok nekem jó és kedvező árú internetcsomagot a laptopomhoz? Nem filmnézésre kell, hanem kizárólag netezésre, hírolvasásra, chatelésre.

Figyelt kérdés

Mobilinternetes előfizetést szeretnék a laptophoz és max. 2500 Ft/hó. Lehetőleg ne hűségnyilatkozatos legyen, mert attól én megőrülök, havonta akarok ugyanannyit fizetni.

T-Mobilnál vagy a Vodafone-nál járok jobban?? Esetleg más, UPC, Digi?? Nekik van ilyen internetcsomagjuk??


Köszi a válaszokat!



2014. máj. 12. 10:19
 1/5 Tengor ***** válasza:

A mobilnet nem állandó netezésre való. Kiegészítő csomagnak tökéletes a vezetékes net mellé, ha hirtelen kell valami (és az nem egy több gigás állomány).

Erre is gondoltál, amikor elhatároztad, hogy mobilnetet szeretnél?

2014. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És vezetékes net közül valakinek van olyan tapasztalata, ami jó, max. 2500 Ft/hó, és nekem is bátran ajánl??
2014. máj. 12. 10:36
 3/5 Tengor ***** válasza:
Mi a napfény városában Digi LAN-t használunk. Maximálisan megvagyunk elégedve vele. 2700 Ft a Start csomagjuk. Ha lehet választani, akkor ezt válaszd a modemes helyett. Ha nem lehet, akkor marad a modem, az kicsivel lassabb és az csak 2500 Ft
2014. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én bátran merem ajánlani,a trevolnet internet szolgáltatót.díjcsomagtól függetlenül korlátlan adat forgalmat kapsz,bár a sebesség,elsősorban a díjcsomagok árában és sebességében azért megmutatkozik.

itt nézheted meg a csomagok árát és sebességét ha érdekel.:

[link]

2014. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs oylan internet csomag ami kábeles és nincs rá hűség
2014. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!