Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az fair hogy a...

Szerintetek az fair hogy a barátom elolvashatja facebookon kivel mit beszélgetek, de én nem olvashatom el, hogy ő mit beszélget másokkal?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 15:55
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ez ugyan miért informatikai kérdés? Csak mert FB-ről szól?

Egyébként persze, hogy nem fair. Mondjuk azt sem tartom egészségesnek, hogy egymáséit kölcsönösen elolvashatják a felek. Szerintem egy párkapcsolatban kell ennyi magánélet, olyan ez, mint ha a barátnőm ragaszkodna, hogy ő is beül mellém, amikor épp trónolok... Szeretem, bízom benne, meg minden, de azért van azért van egy határ, amit jobb nem átlépni.

2014. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy ő akarja-e elolvasni, te kivel mit beszélgetsz, vagy csak te mondod, ohgy megnézheti, ha akarja.


De egyébként betegesnek tartom, ha egymás privát beszélgetéseit kukkolják az emberek.

2014. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

internetes kerdes. Nem volt idom mas kategoriat keresgelni. Nem az a lenyeg

Egyebkent en is ezen a velemenyen vagyok, csak kivancsi voltam mas velemenyere, olyanera akinek fuggetlen az allaspontja. Baratnoim is ezt mondtam.

2014. máj. 12. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
mondtak*. Es nem azert mert nekem kell igazat adniuk.
2014. máj. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!