Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ismeri a nickr. burn....

Valaki ismeri a nickr. burn. Pl oldalt? Van valami hasonló nicknév-szerkesztő oldal?

Figyelt kérdés

Már régóta nem hozza be, amikor lefordíttattam valami olyasmi jött ki, hogy nem bírták fizetni a honlap fenntartását.

Aki nem ismerti, annak elmondom: igazából ez az oldal egy nicknév-szerkesztő oldal főleg Trackmania játékosoknak (mivel ha színezzük, egyből kiírja azt a színkódot, ami azé a színé). Ezen az oldalon különféle betűket lehet találni (pl: ß,&,€,đ,stb.), és ebből összetenni a nicket. Kérdezném én, van-e ilyen oldal. Sokat találtam, de mind ilyen random generátor, hogy beírom a nevet, és kiadja a készet. De én magamnak akarom megcsinálni. Ez az oldal azért volt, jó, mert sok olyan betű volt benne, amely itt a billentyűzeten nem található ( ha jól emlékszem pl. voltak kínai betűk, különféke smileyek, orosz betűk, stb.). Esetleg ha vki programot tud ajánlani (+link), azt is megköszönöm. Remélem érthető voltam!



2014. máj. 12. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

Én is TM-es vagyok és ezt használtam én is...A karaktereket karaktertblából tudod pótolni, színező meg itt van: [link]


Reméljük helyrejön az oldal én sajnálnám...

2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kószi am esetleg még mostanában is tmezel? :)
2014. máj. 18. 23:09
 3/11 anonim válasza:
Természetesen :). Ismered a Team UFO-t? TM2-es csapat. Én annak vagyok az egyik vezetője és versenyszinten játsszuk. Ha érdekel a magyar közösség tudok küldeni pár hasznos linket :)!
2014. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én csak sima TMel játszok de azért köszönöm :)
2014. máj. 20. 15:28
 5/11 anonim válasza:
Hát szívesen, de azért tudom ajánlani, hogy gyere át ide. A hangsúly a 2-re helyeződik át lassan :). Azért, ha érdekel: [link]
2014. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát sztem inkább maradok simán sok jófej srác van, sokmindenkit ismerek, sztem nem is vagyok rossz ( :D ). Lehet majd azert megnézem vmikor :D
2014. máj. 21. 21:45
 7/11 anonim válasza:
Rendben, ahogy érzed :). Mi a loginod, lehet ismerlek :D?
2014. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
aaron stone2 :D anno kb 5-6 éve kezdtem de kihagytam kb 1-1.5 évet és 1hónapja kezdtem újra most a nevem vsg zyppi
2014. máj. 22. 07:21
 9/11 anonim válasza:
Nem rémlik :/. Nekem Aquilla a nevem játékban, ez talán ismerős lehet TMhu-ról esetleg.
2014. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem ismerős :/ na mind1
2014. máj. 24. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!