Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti nem utáljátok a közösségi...

Ti nem utáljátok a közösségi oldalakat, a sok nyáladzó tinit és kis elkényeztetett, mindent kiíró, kitevő embereket, én már rosszul vagyok ha felmegyek facebookra, ez lenne az új generáció?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok regisztralva sehol, igy nem tudom mi zajlik ezeken az oldalakon.
2014. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hidd el megkiméled magad egy agyvérzéstől, elképesztő mennyi kis idióta van.
2014. máj. 14. 19:48
 3/18 anonim válasza:
87%
Én egyszerűen rühellem 1 percet nem birok facebookon
2014. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
dehogy nem idegesítő de mit tudsz csinálni azon kívül hogy csinálsz egy kamu face-t és szét offolod őket ?!
2014. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarnak. ha valaki mégis elkövet ilyen dolgokat, törlöm-tiltom. például nyáron tele volt a fal a nyomorult netcelebek "vicces" nagyon bátor videóitól, mert 4-5 ismerősöm is megosztotta...na, hát letiltottam a celebgyereket, úgyhogy így már osztogathatja azokat bármelyik ismerős, nem látom. a forrást kell megszüntetni, ha saját maga az, akkor a kapcsolatot azzal az emberrel.
2014. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Én facebookból színte csak messengert használok, ami külön le van töltve telóra. Máshol nem vagyok regisztrálva.

Csinálják nyugodtan, ha ettől többnek érzik magukat.

Remdben van néha egy-egy kép/video kirakása, de minden nap..

2014. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hetente fölnézek facere, az bőven elég.
2014. máj. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyetértek mindegyikőtökkel, és az bosszant hogy 17 éves vagyok és a kortársaim nagy része naponta feltölti hogy hogy ette az epret, milyenre festette a körmét, mi volt a valóvilágba(remélem csődbe mennek)stb. stb. és ezekből a kortársaimból egyszerűen kiábrándultam, rosszul vagyok tőlük, én is csak a kapcsolattartás miatt kénytelen vagyok sajnos használni és nem letörölni magam róla.
2014. máj. 14. 20:14
 9/18 A kérdező kommentje:
elfelejtettem azt hozzátenni h azért írtam az életkoromat mert nyilvánosan szinte szégyellem h megutáltam a facebookot mert akkor elmaradottnak vagy nemistudom minek neveznének pedig nemvagyok az.
2014. máj. 14. 20:16
 10/18 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Nekem semmi problémám vele. Van 120 ismerősöm, akiket nagyjából mind személyesen ismerek (néha ritkítom őket). Aki zavar és nem indokolt megtartani az ismerősök közt azt töröltem, közeli ismerőseim meg nem irritálnak.

Facebookon én is csak a kapcsolattartás miatt vagyok fenn, a tevékenységem 95%-a egy zárt csoportban (osztálycsoport) van, valamint a Messengert használom napi szinten. Nálunk nem a Viber/Whatsapp terjedt el, hanem ez.

2014. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!