Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Heló volna egy olyan problémám...

Dondancs kérdése:

Heló volna egy olyan problémám h van egy gép inetl pentium 1.6 ghz 1.5gb ram 512mb vga vinyo 120 telepitem mondjuk sima xp-vel (sp3) és akármien progit teszek neki mozzila chome vagy explorer olyan lassú mint a csiga?

Figyelt kérdés
a netem az szomszéd ők osztják a netet de ők nem használják csak én tehát wifi a jel is jó 54mbp de ugyanezt csinálja freedommal v akarmivel valami jah meg annyi h ien oldalak be se jönnek h ncore vagy facebook vagy tanúsítvány hiba v nem biztonságos és be se tölti De egy amd 1.6 3000+ ugyan ennyi ram és video tökéletesen megy valami majdnem itt se engedi a chrome-ot tölteni megal a töltés és firefoxot se frissit ötlet valami?

2014. máj. 14. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állítsd be az időt és cseréld ki az alaplapi elemet. Drivereket fölraktad?
2014. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A szomszednak milyen gyors a nete? Hany fal van kozottetek?

A geped sem egy mai darab, ne csodalkozz ha minden lassu mint a csiga.

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ien h elem driverek meg voltak és semmi :*)
2014. máj. 14. 22:42
 4/13 A kérdező kommentje:
A második valaszolonak upc net ez a 10000ft csomag pasz tán 100mb eggyetlen fal sincs mert kihuzttam vele a modemnek az antennajat egy hoszabbitoval így a gép előtt van.de mint mondtam amd 1.6 azzal megy csak a lap haldoklik csori és nem volt lassú csak nem szedte le a chrome-ot lehet h hülyeség de nem az lehet h már nem támogatja az xp ezeket a böngészőket vagy csak a frissitesre vonatkozik?
2014. máj. 14. 22:55
 5/13 Tengor ***** válasza:
Próbálj ki egy linuxot! Ezen a gépen egy XFCE-vel ellátott még egész jól elszaladgálna.
2014. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát línuxot nem akarnék esetleg w7 vagy ne is próbáljam sztd?
2014. máj. 14. 23:38
 7/13 anonim ***** válasza:
En is Linuxot javaslok XFCE vagy Lxde ablakkezelovel. Miert nem akarsz Linuxot?
2014. máj. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon mindig xp-t használtam nah de próba cseresznye ha valami nem jó akkor írok szedek akkor egy linuxot :-)
2014. máj. 15. 07:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor segítsetek van itt egy pár linux honnan tudom h xfce vagy a másik kezelővel van?
2014. máj. 16. 09:29
 10/13 Tengor ***** válasza:

Ki szokták írni.

Az XUbunut XFCE-vel fut, azért X. A Linux mint oldalán pedig zárójelben írják az ablakkezelő nevét.

2014. máj. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!