Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jellegű, természetű...

Milyen jellegű, természetű hibára utal az, ha 2 gép közül az egyik gépen (és csak az egyiken) WIN7 alatt azt mutatja alul a tálcán, hogy NINCS internet (piros X az internet jele mellett), pedig a valóságban VAN?

Figyelt kérdés

Megnyílik minden oldal, így a gyakorikérdések, a Facebook, és minden más is, csak a jelzés van "befagyva", az változatlanul piros X et mutat... Hogy lehetne kijavítani? (Bekapcsolásig, amíg fel nem tápászkodik a gép, addig idegesítő,pláne, ha az ember vérre menő,ádáz harcot, küzdelmet folytat az idővel.)


A netszolgáltató Chello-UPC, ha ez számít valamit.



2014. máj. 15. 14:53
 1/8 Tengor ***** válasza:
Csak ez az egy hálózati eszköz van a rendszerben? Nincsenek virtuális eszközök?
2014. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nin Egy kutya közönséges családi hálózatról van szó, az egész 2 gépből áll, az egyik az alsó szinten, a másik az emeleten van, a két gép nincs hálózatban, egyáltalán nem látják egymást.Egyik gépen sincs felhasználói név, se jelszó beállítva, és a 2 gép egymással semmilyen viszonyban nincs egymással, a router az alsó gép mellett van.
2014. máj. 15. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:

"Bekapcsolásig, amíg fel nem tápászkodik a gép, addig idegesítő,pláne, ha az ember vérre menő,ádáz harcot, küzdelmet folytat az idővel."


Mos akkor csak a rendszerfelállásáig mutatja azt, vagy később is? Az előbbi szerintem teljesen normális...

2014. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, a tragédia az, hogy utána is, örökké, a jel ugyanaz, nagy piros x, de net van.S ez marhára idegesítő, főleg, hogy most napi 16 órába kell dolgoznom, és életbevágó, hogy 24 órában, éjjel-nappal, folyamatosan,szünet nélkül legyen net...
2014. máj. 15. 16:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Több mint 8.000 Ft-ot fizetek a Chello/UPC-nek a netért, de a tripláját is megérné, mert most teljesen hozzá van láncolva a munkám, és sajnos szinte éjjel-nappal dolgoznom kell, máskülönben megfulladok a pénztelenségemben, és felőröl a taposómalom.
2014. máj. 15. 16:03
 6/8 Tengor ***** válasza:

A mártirkodást szerintem hanyagold! Más is így él ebben az országban, és a problémához semmi köze.

Úgy értettem a virtuális eszközöket, hogy pl hamachi nincs-e telepítve, ami virtuális hálózati kártyát hoz létre.

2014. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a Hamachi, de semmilyen virtuális gépem nincs, két hús-vér(azaz vas) gép dübörög, az egyik a földszinten, a másik az emeleten, nincsenek összekötve, nem látják egymást(egyik se a másikat), csak a netjük közös, azt is a router osztja ketté, ami az alsó szinten van(ha ez számít valamit, szerintem nem oszt, nem szoroz egyébként az ügy szempontjából)
2014. máj. 15. 16:47
 8/8 Tengor ***** válasza:

Nézd meg a hálózati kapcsolatoknál, hogy mennyi kapcsolatod van!

[link]

2014. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!