Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google most mért váltott...

A Google most mért váltott vissza arra a nagyon gagyi felűl fekete csíkos változatra?

Figyelt kérdés
A böngészőm a régi (nem váltottam), módosítások tegnap óta nem voltak, akkor még a friss letisztúltabb formában töltötte be. Beírom: google.com nyomok egy ENTER -t, betölti a régi felűlre csíkban bepakolt linkes változatot. Most ez miért van?

2014. máj. 15. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam a weboldal címét. Természetesen a "google.hu" -ról van szó, csak már annyira felhúzott, hogy a gyakrabban használt ".com" végződést sikerűlt kiírni...
2014. máj. 15. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Opera böngésző?

Sajnos ez ilyen amíg nem javítják. Tedd fel a User Agent Switcher nevű appot, és állítsd át Opera Windows-ra.

2014. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Maxthon Cloud Browser (a legfrissebb)
2014. máj. 15. 21:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Am meg a User Agent String átfirkálgatása nem megoldás. Azzal csak a tünetet kezelném. Eddig ugyanez a UAS volt, mint most is, de tegnap még az almáswebfelszerelésses böngészőkön megszokott módon töltötte be.


Most akkor végre rájött a gugli, hogy ez nem a Gugli Króm. Eddig ok. De azt nem veszi észre, hogy ebben is ugyanolyan almás webfelszerelés van, mint amit ők is belepakolnak a gugli krómba?


Magyarázatok:

Gugli króm --> Google Chrome

Almás webfelszerelés --> Apple WebKit

2014. máj. 15. 22:45
 5/5 A kérdező kommentje:

...Ma meg már jó minden, pedig még mindíg nem változtattam a böngészőmön semmit...


Ez a Gugli...

2014. máj. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!