Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem oké az e-mailem. Ha...

Nem oké az e-mailem. Ha e-meilben próbálok önéletrajzot küldeni nem teszi rá a fényképet egyik fiókom se. Vagy a mérete vagy a formátum rossz. Most mi a baja?

Figyelt kérdés

Ha belegebedek se tudom rátenni az e-mailemre a fényképemet a fotótárból.Telcsivel fotóztam más nincs.

Lehet hogy a méret nagy?Azt hiszem hogy rich text formátumban vannak hogy lehet r.t.-et egyszerű HTML formátumba rakni?Felraktam a firefoxot erre a freemailem kidobott valami párbeszédpanelt oda kellett bemásolni a szöveget a kép meg nem megy sehogyse.Le tudom törölni a firefoxot?A sima google-val ment rendesen igaz néha a formátumot szétcsapta a freemail.Ja!hol lehet a klaviaturán lévő bilentyűknél parancsot módosítani?


2009. dec. 28. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

megcsinálod szépen szövegszerkesztőben, beilleszted a képet. kinyomtatod pdf-be (pl. a pdfcreator segédprogrammal) és azt küldöd el szépen csatolt állományként.


mi pl. minden olyan önéletrajzot/levelet kapásból törlünk ami nem pdf-ben jön.

2009. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Word-ben szerkeszd meg, beszúrás kép fájlból, Mentés másként... rtf formátumba, vagy nyomtatás PDF fájlba.

(pl. PDFCreator ingyenes programmal)

E-mail: csatolásként küldve, a rtf, vagy a PDF fájlt.

(más formátumokkal ne is kísérletezz, mert tapasztalat, hogy a Kukában köt ki. nem fogadják a cégek a többi formátumot, a legjobb a PDF azt minden Op.rendszerrel meg tudják nyitni!)

2009. dec. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi valamennyire előbbre vagyok valóban world-ben írtam így másolta át,csak a fénykép nem ment át.
2009. dec. 28. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!