Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Hogyan tudom megváltoztatni a nevem a Facebook-on?

Figyelt kérdés
Meg szerettem volna változtatni a nevem, mert férjhez mentem, de kiírta, hogy az elmúlt 60 napban már nevet változtattam. Kicsit rácsodálkoztam, hogy mikor és miért változtattam volna nevet. De rájöttem, hogy mikor regisztráltam, valamiért úgy jelent meg a nevem, hogy keresztnév+családi név. És ezt valóban nemrégen megcseréltem, és ezek szerint lejárt a limitem. Tud valaki valami módot rá, hogy meg tudjam változtatni a nevem?
2014. máj. 17. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a FB azt írja, hogy nem lehet, akkor nem lehet. Ha mázlid van, akkor csak annak a 60 napnak a lejártát kell megvárnod.
2014. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsebvirág ***** válasza:
Nem, várd ki szépen azt a 60 napot.
2014. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Állítólag csak egyszer lehet nevet változtatni, de én ezt nevetségesnek tartom. Hiába fog lejárni a 60 nap, utána sem tudom megváltoztatni.
2014. máj. 17. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:

"Állítólag csak egyszer lehet nevet változtatni"


Akkor nem 60 napot írt volna, hanem azt, hogy "már megváltoztattad egyszer, felejts el".


Én úgy tudom, 3-4 lehetőség van.


Egyébként a keresztnév-vezetéknév cseréhez nem kell nevet változtatni, van rá beállítás, hogy milyen sorrendben jelenjen meg. Rögtön a név átírási lehetőség alatt.

2014. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 asdasdlol válasza:

Sikerült, be tudtad állítani a nevet?!

Velem is ezt történt,vagyis rosszabb.

2014. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!