Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van valami lehetőség arra,...

Van valami lehetőség arra, hogy egy weboldal ingyen megjelenjen a google-ban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 14:13
 1/4 landiikaaAnonim válasza:
A jó indexelésen múlik az egész, és persze van lehetőség mert nekem is megjelenik az 5., 6. helyen kb. google pont van ilyen funkciója ha kicsit utánaolvasol akkor meg tudod csinálni, meg maga a tárhelyednek nem tudom milyen van atw, vagy extra vagy miegymás a webes felületén jól állítod be a dolgokat, itt gondolod egyszavas oldal jellemzőkre, meg hasonló, az is hozzásegít nagy mértékben csak várni kell vele pár napot amíg a google érzékeli a változást és feltérképezi a weboldaladat, belső linkek, küldő hivatkozások mint hozzásegíti.:)
2014. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsebvirág ***** válasza:
Az én weboldalaim (bár ritka témájúak) hamar megjelentek, 1. találatba benne is vannak. De ahogy írták előttem, beletelik 5-6 napba.
2014. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Webnode oldalam van.

Abban esetleg tudtok segíteni, hol kellene ilyen beállításokat keresni?

2014. máj. 17. 16:22
 4/4 Zsebvirág ***** válasza:
Keresőszavak, kulcsszavak
2014. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!