Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a Facebook-on, hogy ne lássam a hírfolyamon valakinek a tevékenységeit?

Figyelt kérdés
Ismerősöm, és törölni ugyan nem akarom, de nem vagyok kíváncsi a hírfolyamban megjelenő marhaságaira. A követését kell leállítani, nem? Vagy le kell tiltani? Sajnos nem vagyok képben a beállításokkal kapcsolatban, úgyhogy ha valaki kisegítene, azt nagyon megköszönném.

2014. máj. 17. 20:33
 1/7 anonim válasza:
Igen, a követésnél kell rákattintani, azzal megszűnik a probléma. :)
2014. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És az illető fog róla értesítést kapni?
2014. máj. 18. 23:00
 3/7 anonim válasza:
Nem, ő semmit sem fog észrevenni.
2014. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Állítsd be inkább távoli ismerősnek, akkor csak arról fogsz értesítést kapni, ha megnősül/férjhez megy, elköltözik stb.
2014. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha kikapcsolod a követést, akkor még ezeket se látod.

Szerintem azért ennyi belefér, hogy a legfontosabb életeseményeiről tudj, ha tényleg az ismerősöd.

2014. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom beállítani, hogy távoli ismerős legyen? Erről a lehetőségről még abszolút nem is hallottam. Ugye akkor erről se kap értesítést?
2014. máj. 19. 16:49
 7/7 anonim válasza:
ha leállítom valakinek a követését, attól az illető látni fogja az én tevékenységemet ?
2015. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!