Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Veronika vagyok, kérdésem a...

Veronika vagyok, kérdésem a kovetkezo: Kell-e jelentoséget tulajdonítanom egy furcsa, tegnap tortént dolognak ami az e-mail kuldéseimmel kapcsolatos? Szerintetek a jelenség egy átmeneti zavar volt?

Figyelt kérdés
Az egyik e-mail cìmemre a mail delivery software kb. 30 règen elkuldott e-mailrol jelezte vissza osszesen 4 e-mailben, egy napon, hogy nem lehet elkuldeni oket, egy olyan napon, amikor nem kuldtem azokra a cìmekre semmit. Mindenkinek koszonom, ha leìrja a vèlemènyèt.
2014. máj. 18. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Veronika!

Köszönjük a bemutatkozást, felesleges.

Ugyanakkor.

Átmeneti zavarok nem túl rendszeresek egy normális levelezőkliens esetén, vagy pl. a Gmail esetén.

Ha az freemail, citroamiles címen vagy címekről történt meg, bármi elképzelhető, ezek instabil, használhatatlan reklámoldalak.

2014. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!