Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van mobilnet a telefonomon....

Van mobilnet a telefonomon. De ha elötte wifin keresztül netezek utána nem kapcsólódik be a mobilnet. Ha kikapcsolom a telefont meg újra vissza akkor működik?!

Figyelt kérdés
Miért van ez? Hogy lehet megoldani hogy ne kelljen mindig kikapcsolnom a telefont ha mobilnetet akarok használni.

2014. máj. 20. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,sajna enyém is ezt csinálja,de nekem régi fajta van és nem gyári rom,szóval gondoltam ez lehet az oka,de ki tudja.
2014. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én nemrég vettem a telefont szóval nem tudom. igaz Magyarországon nem forgalmazzák. Sony xperia c van nekem. Az elején nem müködött egyáltalán a mobilnetem

aztán bevittem valamit beállitottak és ment. de ez a probléma felmerült egy ideje h nem enged fel ha nem kapcsolom ki a telót .

2014. máj. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!