Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan szűrik a korlátolt...

Hogyan szűrik a korlátolt forgalom típust?

Figyelt kérdés
korlátlan böngészés és emailezés ( telenor ) lehetőséget használnánk ki, de én nem értem, hogyan korlátozzák (?), hogy én msot youtubeozok, vagy csak képeket nézek, vagy épp p2p interneten játszok ( utóbbi a legfontosabb, nem szeretném ha pont az esne ki )

2014. máj. 20. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
a telenor hipernet fix 15 neten nincs hridetve, csak szórólapon az üzletben, 100GB adatforgalom, ami nagyon bőséges, ezzel lehet bármit csinálni ? ( kültéren érhető el, mi megpróbáljuk lakásba )
2014. máj. 20. 15:50
 2/6 anonim ***** válasza:

"vagy épp p2p interneten játszok" ez így egyben? Mert nekem P2P-ről nem a játék jut először eszembe...


Amúgy youtube-ot szerintem például úgy lehet szűrni, hogy mindegyik a youtube.com domain mögött van... P2P (pl. torrent) meg ugye egészen más módon működik, mint egy weblap "megjelenítése"...

2014. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"korlátlan böngészés és emailezés" ez a kedvencem (tudom, hogy nem te találtad ki)...


vs.


100 GB adatforgalom...

2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. valószínűleg a 100gB-os fix csomag lesz, pár száz forinttal olcsóbb mint a jelenlegi mobilnetünk ( 20 giga, 4190 ) , viszont ezerszer jobb ( lehet ). nekünk más megoldásunk nincs internetre, jó hogy végre ránk is gondoltak
2014. máj. 20. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A korlátlan böngészés annyit tesz hogy a HTTP, HTTPS illetve az e-mail portokat nem korlátozzák, viszont sok oldalon van domain alapú lassítás is ( például YouTube ).


Szerintem ennek a korlátlan böngészésnek nem sok értelme van.


Az a 100 GB pedig éjszakai adatforgalom. Azt hiszem éjféltől reggel hétig tart. A lényeg hogy e két időpont között külön számolja a rendszer az adatforgalmat. Nappal viszont ugyan úgy a 20 GB pörög.

Ha szeretnél torrentezni akkor ez jó megoldás lehet. Beállítod a kliensbe hogy 0:00-túl 7:00-ig menjen.

2014. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem, ez egy új szolgáltatás, kizárólag földrajzilag korlátolt területen vehető igénybe.

telenor fix 15 -30- 60

2014. máj. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!