Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet gmail-ben képet...

Hogyan lehet gmail-ben képet törölni?

Figyelt kérdés
A problémám a következő lenne: Gmailben be vagyok jelentkezve, ahol ugye jobb felül látszik egy kis kerek "ablakban" a profilfotóm. Arra ráklikkelek, akkor van egy olyan lehetőség, hogy kép módosítása. Ekkor megjelenik egy új ablak Fotók feltöltése, Ön fotói, Fotók önről és Webkamera menüpontokkal. Én az Ön fotói kategórián belül szeretnék törölni, de egyszerűen nem találok ilyen lehetőséget ami piszok mód irritál, mert exről van egy kép ott és rettentően szeretném eltüntetni. Vki tud vmi tippet a törlésre. Már google-ben, mindenhol utána néztem, de sehol sem tudtam meg hogyan tudnám törölni.

2014. máj. 21. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igen hasznos és egyben tanulságos volt!
2014. máj. 21. 21:03
 3/12 anonim válasza:
89%
Vagy rákattintassz a jobb felső sarokban lévő fogaskerékre, aztán a legördülő menüben a "beállítások" lehetőségre. Ott lesz egy olyan sor, hogy "képem", ott kattints a "jelölje ki ezt a képet" lehetőségre, és ott lesz egy "nincs kép" lehetőség. Kattints rá, aztán a módosítások alkalmazására.
2014. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sziasztok! A kérdező kérdése 100 százalékban leírja a problémámat, nekem is kis kerek ablak van, kép módosítása, ön fotói, profilfotók és nem tudom őket törölni! Megnéztem mindkét választ és nekem egyik sem működik! Az első talán azért nem, mert ha jól látom, ott google+ van, nekem meg az nincs. A második sem jó. Tud valaki segíteni? Köszönöm előre is.
2016. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Aki tud angolul, annak mutatnám ezt: [link]

Ebből sem derül ki számomra a megoldás.

2016. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Sziasztok! En is ezzel a gonddal kuzdottem de ma talaltam ra megoldast.Egyszeruen lehet torolni a gmailos kepeteket ha ramentek a google+-os fiokotokra ott a profil szerkeztesere. Majd ezutan ha rakattintottok a profilkepetekre lent a lap aljan keressetek egy olyat hogy Picasa Webalbumok. Amint rakattintottok bejon az osszes kepetek amit a fiokotokhoz feltoltottetek. Aztan ha kivalasztjatok a profilkep mappat es onan az adott kepet amit torolni szeretnetek siman letudjatok torolni a kepet..:) remelem tudtam segiteni :)
2017. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

6/6 válaszoló!

Igen, tudtál segíteni, nagyon szépen köszönöm illetve köszönjük az információt.

2017. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szörcs válasza:

Sziasztok!

Hát én is mindent megpróbáltam, már sehol semmilyen fotóm nincs, csak jobb oldalon feül az a kerek ablak van meg. Az a picasa webalbum nekem nem jön be, de azt hiszem az igazából a google+ archív album. Ott nem látszik fotó, csak a helye, de már nem ad több törlési opciót az a három kis egymás alatti fölötti pötty a jobb felső sarok felé. Sőt, van hogy a pöttyök sem jönnek be. Néztem már azt a kukát is a google+ profilon, abból is töröltem mindent.

Esetleg van valakinek további ötlete?

Ja azt a "nincs kép" opciót is kiválasztottam, ráfrissítettem, gépet újra indítottam már többször. Semmi... :(((

2018. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám merült fel nekem is. Találtam egy jó videót: [link] . A törölt kép F5-t nyomva valóban el fog tűnni. Nem értem, miért kell ennyire elrejteni ezt a funkciót... :)
2019. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

[link] ---> Saját albumarchívum (az összes megjelenítése)

vagy

[link]


Megkeresed a kívánt mappát majd képet és a bal felső sarokban a három pont ikonon belül kiválasztod a törlést.


Nekem itt sikerült.

2019. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!