Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IWIW - en, ha igényelek...

1981-ben születtem kérdése:

IWIW - en, ha igényelek időkapszulát, akkor az akkori ismerőseim fognak látszódni majd, akik az igénylés pillanatában voltak, tehát a később felvettek nem?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert akarok felvenni még néhányat, akik Facebook-on fenn vannak és fontosak nekem.

2014. máj. 21. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz kikövetkeztetni, hogy nincs az iwiw rendszerében jövőbe látó program, azaz nyilván nem lesz benne semmi, amit utána csinálsz.
2014. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te meg nem figyelted meg a kérdést, mielőtt válaszoltál.

Úg vélem, hogy egy "fényképet" készít a rendszer az adott állapotról, tudjátok, mint ahogy az operációs rendszerről is lehet egy adott pillanatról képfájlt készíteni, majd arról visszaállítani, nem pedig az egészet előlről elkezdve telepíteni.

Erre utal az a fényképezőgép - ikon is, amit akkor láthattok, amikor az adatlapotokra néztek. Tehát a kérdés továbbra is fennáll. Azzal egészíteném még ki, hogy abban az esetben, ha "az akkori ismerőseim fognak látszódni majd, akik az igénylés pillanatában voltak", akkor bármikor is kezdeményezem az időkapszulát, a zárás időpontjában lévő ismerőseim fognak látszódni benne számomra?

2014. máj. 21. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb tesztelj , utána kérdezz!!
2014. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elszúrtam. Az utolsó pillanatig halogattam. Lecsúsztam róla.
2014. júl. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!