Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek meddig fog tartani...

Szerintetek meddig fog tartani ez a facebook-őrület?

Figyelt kérdés

Nem kötökedésből, én is regisztráltam, mert vannak azért jó oldalai is, nincs is sok ismerősöm, mert ilyenek jelölnek be, hogy unokatestvérem sógorának a szobatársának a szomszédja meg hasonlók és akkor csodálkoznak, ha nem igazolom vissza.


Mindegy, az jobban zavar, hogy buliban is folyton ezt nyomják a haverok...én meg nem akarok beállni a sorba, nincs is okostelefonom meg instagram meg ilyenek.


Őszintén, ez manapság cikinek számít, hogy hagyományos mobilom van és hogy nem rakok ki képeket a napi ebédemről? Mert lassan már kezdem ezt érezni.



2014. máj. 22. 16:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*kötekedés
2014. máj. 22. 16:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy meddig fog tartani?

Nyilván addig amíg meg nem szűnik a facebook.

Amúgy miért lenne ciki hogy nincs okostelefonod?

Nekem sincs,évek óta egy régi samsung felnyithatós telefonom van és bőven megvagyok vele elégedve.Az okostelefon csak arra való tudjál rajta netezni,játszani, meg facebookozni.Amúgy sem mindenki teheti azt meg hogy Iphoneokkal meg Androidos Galaxys telefonokkal mutatkozzon.

2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A facebook homályos emlékeim szerint 2006 óta létezik, egyelőre bőven kihívó nélkül vannak, és ezerfelé terjeszkednek, kétlem, hogy a közeljövőben alábbhagyna a lelkesedés(btw én is hasonlóan állok hozzá, mint te, de azt nem hinném, hogy a facebook tehet arról, hogy az emberek idióták, régen azért nem volt népszerű kaját fényképezni, mert drága volt a net a telefonra, és körülményes volt a képfeltöltés is, most olcsó, és kényelmes, innentől már csak az embereken múlik, hogy ilyen baromságokra használják-e a lehetőséget).
2014. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos senki se áll szóba veled a suliban és ezért a facebookot hibáztatod :D
2014. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam, hogy a facebook hibája.


Ki beszélt itt az iskoláról? Hát figyelj, ne aggódj, vannak barátaim :D nem erről van szó...

2014. máj. 22. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A többi lenézett diák a barátod, akik megbújnak a sarokban, míg középen pezseg a társasági élet?
2014. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is járok már suliba -.-...De biztos Te is ilyen selfiezős emberke lehetsz, ha magadra vetted
2014. máj. 22. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Istenem az ilyen idióta kérdéseket. Szard le az egészet, majd vége lesz, vagy nem, neked nem kötelező használni, akkor meg mit érdekel, hogy mikor szűnik meg?

Ez is csak egy ilyen kötekedő kérdés vagy mi akar lenni, hogy te megmutasd milyen egyedi vagy, mert nem állsz be a sorba, és "wake up sheeple"...


#2


"Nyilván addig amíg meg nem szűnik a facebook."


Nem valószínű, iwiw is csak az elmúlt hetekbe szűnt meg, és már évek óta nem használta senki.


Amúgy Facebook lehet tovább lesz jelen, mint a korábbi közösségi oldalak, hisz az egyik legnagyobb cég, az összes kisebb induló oldalt felvásárolja, nincs és nem is nagyon lesz konkurenciája. Persze egyszer biztos el fog bukni, de szerintem később, mint a korábbi próbálkozások.

2014. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!