Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet törölni, hogy a...

Hogy lehet törölni, hogy a gmail megmaradjon?

Figyelt kérdés
tehát csak a google oldalt meg a youtube t akarom törölni, de a gmail címet nem. Én csak eddig olyan verziót láttam hogy mindent törölsz vagy semmi. HELP!!
2014. máj. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így van. Vagy minden, vagy semmi.
2014. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Omg. hát azt kell hogy mondjam ez az állapot ahol most a youtube meg a google tart nagyon rossz, és hogy ne legyek komoly egy nagy SZAR. Mindened feláldozd azért mert egy kis hibát vétettél.. nevetséges.
2014. máj. 22. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

google+ profil törölhető és a youtube channel is külön-külön

wikihow megoldás [link]

google+ fiók törlése [link]

2014. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ja. Megoldható az egyesével törlés.
2014. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most eltérve ezektől, rámentem arra hogy mindent töröljön.

Ennek ellenére betudok lépni, és ha akarok létrehozni channelt akkor azt a nevet írja ki amit én akartam eredetileg LOL


Az volt a problémám hogy létrhoztam egy csatornát és a felhasználónév helyett az igazi nevemet írta és nem tudtam megváltoztatni. de most úgy rendeződőt a dolog.

2014. máj. 22. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mese, a Google szolgáltatásai is egyre gagyibbak lesznek.

Kezdetben nagyon jó volt az email-fiók szolgáltatásuk, jelenleg szinte értelmezhetetetlen, mivel egy levelezést (levelezési sort) nem egymás alatt jelenít meg, hanem összevissza,

ráadásul állandóan nyomul, hogy lépjek be a világába: legyek Google+-os stb.

A Picasa Weboldalak is jó volt kezdetben, de a Google nyomulása miatt azt is meg kellett szüntetnem.


Ezek a cégek (pl. Google, Microsoft stb.) mind azt akarják, hogy az ő világukban élj (=nekik fizess)... mert előbb-utóbb úgyis fizetni fogsz. Ez az egész a fizetésről és az óriáscég(ek)től való függésről szól.


Versengenek azért, hogy melyikük figyelhesse le az adatforgalmadat (=kinek a kezében legyen az életed).


Az egész internet egy hamis illúzió, egy hazugság, amit kizárólag (leginkább) a pénzért, a profitért és a hatalomért hoztak létre...

...nem véletlen, hogy katonai fejlesztés volt kezdetben (is ?).

2014. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!