Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csináltam egy torrentet, az...

Csináltam egy torrentet, az nCore leírása szerint, azonban valamiért mégsem seedel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A beállításkalauz által futtatott tesztnél a hálózat és a sávszélesség is zöld pipát kap. A letöltött torrenteket nagyon jól seedelem vissza, a routerben az UPnP engedélyezve van, és a Windows tűzfalon is át van engedve a torrent (más vírusirtó meg nincs).

2014. máj. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs aki le akarná szedni, akkor nem is tudsz seedelni
2014. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ja még annyi, hogy nem olvastam még az ncore leírását, de nagyvonalakban ezt kell csinálni:

torrentkliens torrent elkészítése, elmentése

ezt feltölteni ncorra, majd leszedni, mintha bármi mást szednél, de letöltési helynek feltölteni kívánt fileok helyét kell megadni, ekkor elkezdi ellenőrizni, hogy minden megvan e, és ha 100% lesz, utána tudod csak seedelni, ha van aki szedi

2014. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megoldódott. Az volt a baj, hogy ne töltöttem le a torrent fájlt.
2014. máj. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!