Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az MSN saját magától feloldhat...

Az MSN saját magától feloldhatja a letiltott embereket?

Figyelt kérdés
Letiltottam még régebben néhány embert és nemrég láttam ,hogy fel vannak oldva..vajon miért?Esetleg van rá olyan program amivel ezt más megtudja csinálni?
2009. dec. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem.
2009. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
sztem ilyen progi nincs (bár a mai világban már ez sem kizárt) én inkább arra gondolok h valamelyik idétlen szórakozik az msn-eddel xD vagy is valami olyasmi h feltörték (vagy valahogy megszerezték a jelszavad)
2010. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, hogy valaki más feloldotta. Én régebben megszívtam, mivel engem felvett egy cdavid73@hotmail.com (HA ILYEN VENNE FEL BÁRKIT IS, NE ENGEDÉLYEZZE!) című emberke. Én hülye engedélyeztem... erre meg így, hogy engedélyeztem be tudott jelentkezni az msn-emre. Szerencsére csak angolul tud, így nem tudott bekavarni. Aztán telepítettem új windowst, jelszócsere... utána már nem tudott belépni.
2010. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat : ) Jelszót cseréltem és azóta minden rendben van.
2010. jan. 1. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!