Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az avatart honnan tudom...

Az avatart honnan tudom letölteni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne rapidshare legyen, hanem torrent file-t adjatok, de ha nincs más akkor jöhet rapidshare is. Magyarul kéne.
2009. dec. 29. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el moziba!
2009. dec. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A 3D-t nem tudod letölteni

az IMAX 24m-es vászna nem fér be a nappaliba

az egész 1440 Ft

Mi értelme letölteni?

2009. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

szinte mindegyik torrentoldalon fenn van.

igaz, egyelőre még csak a kamerás változat, de nem akkora durranás a film, hogy törd magad érte... (sőt, egészen pontosan szar a film. lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem nem elég, ha egy film látványos - szóljon is valamiről)

2009. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20:47-es: Ennyire gyökér nem vagyok. :DDD
2009. dec. 29. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Még csak mozis felvételben van meg. Gondolkodj már.

Bár manapság már nem is az élmény a lényeg egy filmben, hanem hogy elmondhasd hogy ingyen töltötted le és láttad, még ha szar is.

2009. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na pár hülye.

Egyik:

Ki mondta, hogy 3D-s kell a gyereknek?

Előző:

Nem ismerek olyan hülye embert, aki csak azért töltené le, mert hogy ingyen volt.

2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom..ez az-az a film amit csak 3d-s moziban érdemes megnézni,mert a tv/monitoron nézve közel sem ad olyan élményt. Én csak jót hallottam róla,ezért elmegyünk és megnézzük moziban a családdal.Nem tagadom én is töltögettem már jónéhány filmet a nettről,de erre most nem sajnálom a pénzt(1800Ft/fő),mert élményt akarok látni,nem valami orosz nyelvű,borzalmas minőségű, feliratos,vászon előtt mászkálós,beleköhögős, mákos,stb torrentes ratyi filmet a tv-n.

Állítólag Cameron beleadott apait-anyait,úgyhogy remélem jó lesz.

Bocs ha nem a kérdésedre válaszoltam,de muszáj volt ezt leírnom.

2009. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!