Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy fészbuk lájk mit gondoltok...

Egy fészbuk lájk mit gondoltok, mennyire jelent érzelmi kapcsolatot és mennyire jelent tetszésnyilvánítást?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem, mert én arra jutottam, hogy ha valaki lájkol vmit annak 80-90%-a az érzelem, tehát feltételezhetjük, hogy annyira nem is tetszik neki és 10-20%a jelenti ténylegesen azt, hogy tetszik neki


úgy is mondhatnám, hogy ha sok emberrel jóba vagy akkor sok lájk szinte bármit raksz ki mert lájkolják mivel jóba vannak veled, de ha csak közömbösnél kicsit jobb a kapcsolat velük akkor telibe szarnak


ti is így vagytok vele? én néha szoktam tetszikelni azokat is akikkel már 5-6 éve nem beszéltem, ez most fura??


kicsit elcsépelt téma ez a sok ismerős sok lájk..de ebből a szempontból talán annyira nem, mármint hogy nem is tetsziket jelent hanem inkább érzelmi kötődést a legtöbb ember számára


mit gondoltok?



2014. máj. 23. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
A szunyogcsipes a jobb seggemen nagyobb problema, mint a faszbuk, lajk es tarsai.
2014. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezen szakadok xĐ.
2014. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!