Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon egy üzenetet...

Ha facebookon egy üzenetet valaki látta (pipa) majd újra nyíl jelenik meg majd újra pipa és így tovább, akkor most látta vagy sem?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget...elromlott a fb? :D vagy ennyire gyerekes h nem akarja h lássam h olvasta, és inkább bejelöli olvasatlanként folyton, de titokban olvasgatja újra és újra?

2014. máj. 25. 00:38
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Örülök, hogy ráakadtam a kérdésedre, nekem éppen ez a gondom.már ki is írtam a kérdést ide.

Szombaton valakinek üzentem és ott volt:"látta 18 órakor", ma pedig már nem volt ott semmi, mintha nem is látta volna.

Akkor most tényleg rossz a Facebook?

2014. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. Van aki olvasta az üzenetére küldött válaszom, utána egyik nap eltűnt a pipa, máskor óránként változott és volt, hogy napokra eltűnt a pipa és olyan is amikor nem jött vissza,meg olyan is amikor igen.Van akinek válaszoltam egy üzenetére még aznap ki is írta, hogy látta. Utána naponta hol volt pipa, hol nem, majd rá egy hétre teljesen eltűnt. Nagyon idegesítő. Általában azoknál veszem ezt észre, akik telefonról neteznek.
2015. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!