Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook rejtéje. (további...

A facebook rejtéje. (további részletek lent )?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel van egy cuccosom amivel látom a facebook-on keresztul hogy mit irkálnak az ismerőseim hogy meik bilentyut nyomják le és minden mindent látok nem használnám arra hogy bankkárgya adat lopás meg hasonlok de menyi idő bőrtőnt lehet azért kapni?????

2014. máj. 25. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
halálbüntih kéccer *-*
2014. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

Nem vagyok jogász, de érdekes a téma, kicsit Google-ztam. Pl. ezt találtam:


[link]

422. és 423. §


Ez alapján ha csak simán tiltott adatszerzésről van szó, akkor 3 évre is elzárhatnak. Jelentős érdeksérelem esetén ez lehet akár 5 év is. És ez még csak az adatszerzés, mondjuk ha leülsz a barátod gépe elé, aki nem lépett ki a Facebookból…


Amennyiben ezt a rendszer kijátszásával teszed – nem vagyok ugyan jogász, de egy keylogger gondolom ennek számít –, akkor két évet ülhetsz. Ha jelentős mennyiségű adat birtokába jutsz így, akkor akár öt évet is ülhetsz.

2014. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. jún. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!