Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha az amazon. Co. Uk-ról...

Ha az amazon. Co. Uk-ról rendelek nagyobb tételben akkor kell valami plussz költséggel számolnom?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy Macbook Air 13"-os laptopot (~240.000 Ft) mivel az apple garancia nemzetközi, így teljes mértékben az ára miatt venném meg külföldről. A kérdésem az hogy kell-e valami plussz pénzt fizetnem? Mintha korábban valahol olvastam volna, hogy csak akkor kell plusszt ha az amazon.com-ról rendelek, de nem 100%. Előre is köszönöm a választ!

2014. máj. 26. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Kiszallitas mennyi?


Behozatali vagy vamado, vagy valami hasonlot nem kell pluszban fizetned?

2014. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy honnét küldik. Ha EU-n belülről, akkor nem lesz csak szállítási költség, ha nem, akkor még jön rá áfa+vám ami kb 30%.
2014. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy co.uk, mert valószínűleg Angliából szeretném rendelni (tehát egyáltalán nem akarok EU-n kívül) szóval akkor így kérdezem inkább: ha EU-n belül rendelek amazon.co.uk-ról akkor a szállítási költségen van-e valami plussz?
2014. máj. 26. 18:29
 4/8 A kérdező kommentje:
BTW: köszönöm ment a zöld pacsi!
2014. máj. 26. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nezd meg pontosan, hogy hol van az aru. Nem biztos hogy epp Angliaban kell hogy legyen.
2014. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennél oda van írva, hogy UK-ből jön, de csak USA billentyűzettel lehet rendelni.

[link]

2014. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az nem gond ha US a bill. A bolondnak (nekem) is megéri több tízezret spórolni. :)
2014. máj. 26. 18:35
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]



erről vélemény? én szoktam vaterázni, de azért ekkora összeget nem szoktam azon keresztűl küldeni (mondjuk amazon.co.uk-n is előre kell utalni, nem emiatt kétkedek) csak hátha valaki ismeri az eladót

2014. máj. 29. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!