Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hálózati kártya gyártói...

Hálózati kártya gyártói illesztőprogrammal miért nem működik?

Figyelt kérdés
Adott egy számítógép, melyen 2 napja elment az internet. A gép hálózati kártyájának illesztőprogramját letöröltem, a gyártó oldaláról letöltöttem a megfelelőt, majd installáltam újból.Ugyanúgy jelzi az adapter állapotánál, hogy nincs kapcsolat, mint ezelőtt. Már 20 drivert feltettem, de semmi eredmény, mindig ugyanez. Hogy nem jó a gyártói illesztőprogram sem? Ilyenről még nem is hallottam. Mi a teendő ilyenkor? Maga a hardver tökéletes, mégcsak néhány hónapos. Kinek van ötlete?

2014. máj. 29. 17:59
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Az hogy a hardver tökéletes egyáltalán nem biztos, tönkre mehet az is.

Egyébként a beállítások terén is érdemes lenne végig menni ip címet kapsz? mi a helyzet ha manuálisan állítod be stb stb

2014. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eszközkezelőről egy képet tudnál küldeni ?


ilyent és így [link]

2014. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gugu Gabor: leteszteltem a hardvert,egy másik hálókábellel tökéletesen működik a net. Csakhogy az a kábel, amelyik a logika szerint rossz lenne, egy másik gépbe dugva szintén tökéletes. Az eredeti gépen ip címet automatikus dhcp esetén nem kapok, manuálisat tudok csak adni neki.


anizs777: Az eszközkezelőm pontosan ugyanezt a képet adja. A hálókártyánál egy kis sárga körben felkiáltójel.

2014. máj. 30. 08:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem mert hogy másik kábellal van net és a régivel nincs de sárga felkiáltó jel van (hmmm..)


A sárga felkiáltójel azt avatott jelezni hogy nincs megfelelő driver

2014. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!