Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Egy freeemailes fiókkal...

Hansy12ka kérdése:

Üdv! Egy freeemailes fiókkal kapcsolatban lenne kérdésem. Mi módon történhet meg, hogy az ip címünkhöz kapcsolhatóan a fiók címlistájáról 5 véletlen személy 10-15 mondatból álló obszcén üzenetet kap 30 óra leforgása alatt?

Figyelt kérdés
Üzenetek ideje (18.14,18.33, 01.32, 01.37,5.52). Router kapcsolódik a modemhez de vezetékesen van a géphez kötve. A fiókba való utolsó belépés és az üzenetek elküldése között pedig hónapok teltek el?

#levelezés #obszcén üzenet
2014. máj. 29. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik lehetőség, hogy megszerezték a jelszavadat, mindig ez legyen az első gondolat.

A freemail szerintem nem írja ki az utolsó belépés idejét, de amúgy se csak weben lehet belépni, hanem más protokollal is. Egyedül a gmail írja ki az összes protokollhoz tartozó belépéseket.

2014. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fiók nem az enyém. 3 éve egyszer belépett a gépemről. Feljelentett, mert a levelezése idén márciusban küldte a leveleket az én ip-ről. Létezhet ilyen vírus? Hogy tudok védekezni?
2014. máj. 29. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Feljelentett? Hol, kinél, miért? Egy olyan ember, akit te odaengedtél a gépedhez? Emiatt szerintem aludjál nyugodtan, és ha kér még tőled bármit, akkor köpd szemen, csak előbb szívd fel a csulát egy kicsit, ahogy kell.


És mi az, hogy az ő levelezése küldte? Láttad te ezeket az állítólagos leveleket eredetiben, teljes fejléccel? Mert egy e-mail cím a feladóban semmi.

2014. máj. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem engedtem a gépemhez, és a rendőr mutatta az emaileket, lekérték a szolg. adatait és ott az én ip címem szerepel, gyanu szerint feltőrtem a fkókját és onnan küldtem őket pedig nem és 99 0\0 hogy más személy nem férhet a gépemhez
2014. máj. 30. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, ez már meghaladja a GYIK kereteit, neked egy szakértőre volna szükséged, aki konkrétan vizsgálja meg az esetet. Túl sokféle lehetőség van, és túl keveset tudunk róla.
2014. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat
2014. máj. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!