Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kéretlen reklámok százai...

Kéretlen reklámok százai jelentek meg minden netezéskor a gépemen. Ezt a problémát már megoldottam egy programmal, amit itt ajánlottak. (kérdés lent) (? )

Figyelt kérdés
Remélem jól írom,de úgy tudom,hogy a gépemen van egy Pc Speed up nevű program.Az egyfolytában kiírja,hogy az ön gépét 13 hiba lassítja,csakhogy a javításhoz aktiváljak egy csomagot,ami most akciósan 7000(kihagynám:-))Tényleg belassult a gépem.Onnan tudom biztosra,hogy játszok a medal of honorral a neten(igen igen alap játék,még a régebbi)és az is nagyon szaggat pedig eddig símán ment.Meg a videók is szaggatnak a youtubon.A netem 10megás azzal nem lehet gond szereintem.Tudtok ajánlani valami olyan progit ami ugyan azt végzi mint a speed up cask ingyen?

2014. máj. 30. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Adblock plus: [link]

Start/vezérlőpult/programok telepítése és törlése. Töröld ki a Speed up-ot, szart se ér. Tegyél föl helyette ccleanert: [link]

2014. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg az ilyen "speed up" programoktól, semmit nem érnek, ráadásul zavaróak, és sokuk valójában trójai.
2014. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!