Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet két XP-s asztali...

Hogyan lehet két XP-s asztali számítógépet össze kapcsolni?

Figyelt kérdés
Szeretném mind a két gépet használni úgy hogy ne kelljen mindig mindent át csatlakoztatni.Lehetséges ezt megoldani a két gép itt van egymás mellett.A ruter ahonnan csatlakoztatva van messze van és onnan is kábel van kihúzva a géphez(kb 25 m a ruter)Valami rajz vagy vázlat is jó lenne.
2014. máj. 31. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy mit kell mindig átkötni, mit értesz összekapcsolás alatt, mi a célod vele stb. Hétvégén nem üzemel a varázsgömböm, úgyhogy fejtsd ki bővebben!
2014. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kifejtem:Van két asztali számitógépem egymás mellett az egyik rendesen müködik tehát csatlakoztatva van az internethez és eszt használom általában csak az a gond hogy nincs benne hangkártya igy csak olvasásra tudom használni a másik gépem nagyon lassú de irni vele cd-t és zenét hallgatni viszont nagyon jó. ha eszt akarom akkor mindent át kell dugnom(az egértől kezdve a monitor internet kábel kamera stb.)erre keresnék valami megoldást hogy ne kellene ezeket a műveleteket végrehajtani thát valami módon a két gépet összekötni hogy mid két gépet használni tudjam persze nem egyszerre mert egy monitorral nem lehet aszt tudom tehát egyik gép ki a másik be.Billenytyűzet egér nem gond van tiz is csak a monitort nemtudom mind két géphez csatizni.A gépek már tíz évesek és most nem tudok újat venni(Rokkant nyugdijból egyenlöre nem telik)Van egy gépem bent a szobában az jó de a másik kettőt kint használom egy filagótia alatt ugyanis az egésségem megkivánja a szabad levegőt.Van e megoldás!
2014. máj. 31. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az lenne, ha a CD írót áttennéd a gyorsabb gépbe, a lassút meg egyszerűen leselejteznéd. Minimális összegért lehet bele hangkártyát szerezni, és itt 1-2 ezer forintra gondolj. Ha esetleg a lassú gépben nem integrált hangkártya van, akkor meg szimplán át kell tenni azt is.
2014. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam alaplapi hangkártya van de nem működik.Tehát tudtommal nemlehet bele tenni hang kártyát.Az alaplapit próbálták elinditani de semmi ha jól fejeztem ki magam.
2014. jún. 1. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Alaplapihoz keresgélj drivert.
2014. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!