Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook felhasználó jelentése?

Facebook felhasználó jelentése?

Figyelt kérdés
A hugom csinált egy kamuprofilt. Hogy tudom úgy jelenteni, hogy BIZTOSAN, jó sokáig, vagy inkább ÖRÖKRE letiltsák? (mármint a kamut, nem az igazit.)

2014. máj. 31. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nem is értem, hogy a súgóközpontot miért találták ki.

2014. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt tudom h hogy kell jelenteni, már meg is tettem. de nem tudsz olvasni? hogyan tudom úgy jelenteni, hogy BIZTOSAN töröljék?
2014. máj. 31. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj hát az más fiam, azzal te nem tudsz mit kezdeni. Te csak jelentheted, a döntés viszont nem rajtad múlik, hacsak nincs valami nyomós okod rá, illetve bizonyítékod.

Tehát lényegében nem befolyásolhatod egy jelentéssel, mindig az Adminisztrátor(ok) dönt(enek), viszont ha van valami bizonyítékod hogy kamu profil, akkor csatold/írd le. Ha meg dupe account, akkor szintén jelentheted, de akkor BIZTOSAN kibasszák mindkét accountjával együtt, főleg ha egy jókedvű személy kezeli :)

2014. jún. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!